Hooijer Makelaardij - Barneveld
Vorige | Volgende

Asterstraat 6 BARNEVELD

Bewaar object
Deze woning is verkocht

Omschrijving

Moderne TUSSENWONING met BERGING en VERANDA, nabij het centrum van Barneveld.

Gelegen aan één van de rustigste straten in deze wijk. Nagenoeg geheel gemoderniseerde tussenwoning met sfeervolle achtertuin.

Deze woning met een speelse Z-vormige woonkamer en maar liefst vier (slaap)kamers op de verdieping is in 2012 voorzien van een luxe badkamer. De wanden op de begane grond zijn gestuukt en de vloeren zijn ook overal vernieuwd.

Deze woning heeft een breedtemaat van maar liefst 6 meter. Dit geeft een prachtige ruimtelijke werking en beleving. Daarnaast maken de sfeervolle afwerking en inrichting dat je je direct thuis voelt in deze moderne woning.

Zowel de voortuin als achtertuin zijn heringericht en fraai aangelegd. De achtertuin is voorzien van een zeer fraaie veranda met drie lichtplaten en een houtkachel. Tot in de late uurtjes kun je hier van het buitenleven genieten.

Ruime berging met aangrenzende overkapping en een praktisch achterom. Perceel van maar liefst 173 m².

Wilt u een mooie woning met ruimte, sfeer en comfort dan is dit uw kans!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Status
Verkocht
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
Middenwoning
Bouwtype
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Daktype
plat dak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlak wonen
100 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
18 m²
Bruto inhoud
315 m³
Perceeloppervlakte
173 m²

Indeling

Totaal aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
1
Voorzieningen badkamer
toilet, douche, wastafel

Energie

Energielabel
Klasse C
Isolatie
muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Soort verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
Type ketel
Remeha
Bouwjaar ketel
2017
Eigendom ketel
eigendom

Kadastrale gegevens

Gemeente
Barneveld
Sectie
G
Perceel
6781
Oppervlakte
173 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuintype
achtertuin
Tuin
Fraai aangelegd, noordoost, 6 x 7 m
Oppervlakte
42 m²
Bereikbaar via achterom
ja

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Asterstraat 6 BARNEVELD

naar Asterstraat 6 BARNEVELD
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object